STRONA GŁÓWNA
O PROGRAMIE
VII EDYCJA
- Aktualności
- Raporty LOG
- Ankieta dla LOG
GALERIA
ZESPÓŁ
KONTAKT
REJESTRACJA
FORUM
LOGOWANIE
użytkownik:
hasło:
jesteś w: Działaj Lokalnie >> VI EDYCJA

VI edycja Programu "Działaj Lokalnie"

GŁÓWNE WYDARZENIA W RAMACH VI EDYCJI PROGRAMU

  • lokalne konkursy grantowe prowadzone przez LOG:

I konkurs – rozpoczęcie realizacji projektów 6-miesięcznych: nie wcześniej niż od maja i nie później niż od września, zakończenie projektów – do 28 lutego 2009 (41 LOG).
W przypadku 11 kolejnych, nowo wyłonionych LOG dofinansowane projekty będą realizowane od 1 września 2008 do 28 lutego 2009.

dodatkowe wydarzenia:
uroczyste podsumowanie lokalnych konkursów grantowych 2008 oraz wręczenie nagród laureatom konkursu „Opowiedz...” oraz najefektywniejszym LOG odbędzie się na spotkaniu podsumowującym w II kwartale 2009.
Konkurs „Opowiedz...” zostanie ogłoszony w okresie wakacyjnym 2008 i będzie miał charakter dwuetapowy: etap I zostanie ogłoszony wśród grantobiorców LOG, zaś w etapie II nagrodzona będzie forma przeprowadzenia lokalnego konkursu „Opowiedz...”.

II konkurs - realizacja projektów będzie wyglądała podobnie do I konkursu. 52 LOG będą mogły ogłosić lokalne konkursy już na początku roku 2009, aby od kwietnia/maja można było rozpocząć dofinansowanie lokalnych inicjatyw.

dodatkowe wydarzenia:
wzorem lat ubiegłych, uroczyste podsumowanie lokalnych konkursów grantowych 2009 oraz wręczenie nagród laureatom konkursu „Opowiedz...” oraz najefektywniejszym LOG odbędzie się na spotkaniu podsumowującym, które będzie miało miejsce na przełomie maja i czerwca 2010.

  • wizyty studyjne do LOG:

Zależy nam bardzo na wymianie doświadczeń pomiędzy LOG i wzajemnym uczeniu się. Temu głównie mają służyć wizyty studyjne. W trakcie całej VI edycji, każdy z LOG będzie miał możliwość jednorazowego wystąpienia o grant na pokrycie kosztów wizyty studyjnej do wybranego (lub wybranych) LOG. Wizyta będzie mogła dotyczyć np. przyjrzenia się pracom lokalnej komisji grantowej lub będzie mogła być okazją do wzięcia udziału w wydarzeniu otwartym np. happening czy event fundraisingowy.


Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce O PROGRAMIEStrona Działaj Lokalnie powstała w ramach programu
"Działaj Lokalnie" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności


Strona Działaj Lokalnie jest tworzona i redagowana przez zespół
Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce