STRONA GŁÓWNA
O PROGRAMIE
VII EDYCJA
- Aktualności
- Raporty LOG
- Ankieta dla LOG
GALERIA
ZESPÓŁ
KONTAKT
REJESTRACJA
FORUM
LOGOWANIE
użytkownik:
hasło:
jesteś w: Działaj Lokalnie >> V EDYCJA
"DZIAŁAJ LOKALNIE" V EDYCJA

 

V edycja Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Tak jak w poprzednich edycjach, Program skierowany jest przede wszystkim do społeczności liczących do około 20 000 mieszkańców i ma na celu pobudzanie aspiracji życiowych i poprawę jakości ich życia oraz rozwiązywanie lokalnych problemów.

W ramach Programu prowadzone będą równolegle dwie ścieżki: zdecentralizowane konkursy grantowe – realizowane przez Lokalne Organizacje Grantowe oraz ogólnopolski konkurs grantowy inicjujący tworzenie lokalnych koalicji.

 

Nowa formuła ogólnopolskiego konkursu grantowego :

W V edycji Programu "Działaj Lokalnie", ogólnopolski konkurs grantowy jest skierowany do grup inicjatywnych z miejscowości liczących do około  20 000 mieszkańców, obejmujących co najmniej jedną organizację pozarządową oraz partnerów reprezentujących samorząd lokalny i sektor biznesu. Grupy inicjatywne reprezentowane przez organizację pozarządową wzieły udział w konkursie grantowym, w którym Komisja Selekcyjna dokonała wyboru 10 grantobiorców.  Zadaniem grup inicjatywnych jest w ciągu 12 miesiecy zbudowanie lokalnej koalicji, przeprowadzenie kampanii fundraisingowej, dokonanie diagnozy potrzeb lokalnych, a następnie zrealizowanie 6-miesięcznego projektu aktywizującego społeczność lokalną.

zobacz 10 grantobiorców konkursu ogólnopolskiego>>>

ZOBACZ REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU GRANTOWEGO >>>

 


Strona Działaj Lokalnie powstała w ramach programu
"Działaj Lokalnie" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności


Strona Działaj Lokalnie jest tworzona i redagowana przez zespół
Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce