STRONA GŁÓWNA
O PROGRAMIE
VII EDYCJA
- Aktualności
- Raporty LOG
- Ankieta dla LOG
GALERIA
ZESPÓŁ
KONTAKT
REJESTRACJA
FORUM
LOGOWANIE
użytkownik:
hasło:
jesteś w: Działaj Lokalnie >> Gala podsumowująca IV edycję
Gala podsumowująca IV edycję programu "Działaj Lokalnie"

 

7 czerwca b.r. w Pałacu Królikarnia w Warszawie odbyła się Gala podsumowująca czwartą edycję Programu „Działaj Lokalnie”. Spotkanie poprowadził Mateusz Damięcki, a swoją obecnością wydarzenie uświetnili – Paulina Holtz i Edward Dwurnik. Zgromadzonym gościom towarzyszył niezwykły śpiew Agnieszki Skrzypek, która przy akompaniamencie Michała Tokaja wykonała dwa jazzowe utwory.

W Królikarni spotkały się osoby z organizacji, które przez ostatnie 2 lata wyzwalały społeczną energię - przedstawiciele Lokalnych Organizacji Grantowych i ich partnerzy oraz uczestnicy konkursów ogólnopolskich. W wydarzeniu wzięli również udział przyjaciele Akademii i Fundacji Wolności oraz dziennikarze, którzy interesują się działaniami społecznymi. Patronat medialny nad Galą objęła TVP3 REGIONALNA.

Gwoździem programu było przyznanie nagród i wyróżnień w dwóch konkursach. Nagrody dla 5 najskuteczniejszych Lokalnych Organizacji Grantowych czwartej edycji „Działaj Lokalnie” wręczyła Anna Wojakowska-Skiba, dyrektor programowy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, która osobiście pogratulowała najlepszym ich osiągnięć w realizacji lokalnych konkursów grantowych.

Poznaj 5 najskuteczniejszych Lokalnych Organizacji Grantowych! >>

Paweł Łukasiak, prezes Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, przedstawił ideę konkursu „Opowiedz...”, który umożliwił LOG oraz uczestnikom konkursów ogólnopolskich opisanie swoich działań, językiem wolnym od wymagań stawianych oficjalnym dokumentom i raportom; językiem współczesnej komunikacji - za pomocą filmu, fotografii, prezentacji multimedialnej i internetu.

 Poznaj wyróżnionych i nagrodzonych w konkursie „Opowiedz...”. >>

Nieoficjalna część spotkania odbyła się już w ogrodzie Królikarni. Wtedy był czas na zapoznanie się z najlepszymi filmami, reportażami fotograficznymi, prezentacjami i stronami internetowymi oraz publikacją przedstawiającą ponad 50 opisów różnorodnych działań. Przygotowana przez Akademię książka zawiera wywiady z lokalnymi liderami, oraz galerię fotograficzną o projektach.  

 Wszystkim gościom dziękujemy za udział w spotkaniu!

zobacz zdjęcia z Gali>>>

         

         

         

 

 


Strona Działaj Lokalnie powstała w ramach programu
"Działaj Lokalnie" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności


Strona Działaj Lokalnie jest tworzona i redagowana przez zespół
Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce